סופרגול 2018-2019

אלבום סופרגול יוצא לאור בעונה ה 22 ברציפות. האלבום הוא פרי שיתוף פעולה רב שנתי בין חברת PMI – בעלת מותג סופרגול והמוציאה לאור את האלבום, מנהלת הליגות לכדורגל – המייצגת את מועדוני הכדורגל המקצוענים בישראל, ההתאחדות לכדורגל בישראל – שמייצגת את נבחרות הגברים והנשים של ישראל בכדורגל וארגון שחקני הכדורגל – המייצג את שחקני הכדורגל. האלבום מופק במסגרת הסכם זיכיון בלעדי לחברת PMI עד 2021. האלבום כולל את כל קבוצות ליגת העל, את כוכבי הליגה הלאומית, נבחרות ישראל נשים וגברים, כוכבי כל הזמנים – היכל התהילה של הכדורגל ועוד.

 

 

אלבום סופרגול כולל שלל חידושים וביניהם:

 1. 1+1 מתנה: השנה כל האלבום על בסיס 1+1 מתנה. קונים מעטפה במחיר 5 ₪ ומקבלים מעטפה נוספת מתנה. המטרה לייצר ערך נוסף לכסף של הלקוחות, בעולם בו ניהול משק הבית נעשה מאתגר יותר ויותר.
 2. אתלטיקו מדריד בסופרגול: סופרגול מחזק את הכדורגל הישראלי עם 'שחקנים זרים' ומארח השנה את קבוצת אתלטיקו מדריד. קבוצת הפאר הספרדית שזכתה השנה בליגה האירופית מתארחת באלבום סופרגול עם אנטואן גריזמן בשער האלבום בשיתוף פעולה מיוחד, במסגרתו יזכו אספני סופרגול בטיסה למדריד, אירוח VIP במשחק של אתלטיקו ומפגש עם השחקנים מאחורי הקלעים.
 3. ליגת החלומות של סופרגול: אפליקציית סופרגול החדשה כוללת ניראות חדשה לגמרי עם חידושים מפתיעים וביניהם מדבקות סופרגול אשר עולות כסרטוני וידאו, ממשק משתמש חדש, מעטפות דיגיטליות מתנה ועוד. חידוש מרכזי הוא 'ליגת החלומות של סופרגול' המושקת בשיתוף עם טכנולוגיה של חברת Proyoli gaming. ב'ליגת החלומות של סופרגול' מאפשרת למשתתפים להיות מנג'רים – להרכיב מתוך אוסף המדבקות שלהם את נבחרת החלומות על בסיס היכרותם עם יכולות בשחקנים וביצועיהם. כל שבוע המערכת תעניק ניקוד למשתתפים בהתאם למידע סטטיסטי שנאסף על יכולתם האמיתית במגרש.
 4. "סופר-בול" – לראשונה בישראל בולים של שחקני כדורגל: שיתוף פעולה של סופרגול עם דואר ישראל: סופרגול בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בו מונפקים בולים עם צילום נציג מכל קבוצה מליגת העל. הבולים נכנסים כמדבקות למעטפות סופרגול. באמצעות "סופר-בול" חברת דואר ישראל מצפה לחבר מחדש את הנוער לשירות הבולאי.
 5. פרסים: השנה בסופרגול אלפי פרסים וביניהם:
  • חבילות טיסה זוגיות למשחק שמינית גמר גביע האלופות עם ברצלונה.
  • חבילת טיסה למשחק של ערן זהבי וקבוצתו גוואנג'ו בסין.
  • חבילת VIP למשחק של אתלטיקו מדריד בספרד.
  • חבילות לחגיגת כדורגל באנגליה.

השנה בסופרגול אין הגרלות: הפרסים יוענקו למשתתפים שיסיימו את האלבום וצברו את הניקוד הרב ביותר מסריקת מדבקות וחידוני הידע.

 1. סופרגול – סופרבריא: סופרגול מקדם אורח חיים בריא ותזונה נבונה. את האלבום מלווה פרופ' נעמה קונסטנטיני, מומחית לרפואת משפחה, רופאת ספורט וצלילה ומנהלת המרכז לרפואת ספורט. באלבום ניתן למצוא:
  • חידון ידע – במעטפות ניתן למצוא מדבקה עם שאלת ידע שמענה נכון עליה מעניק נקודות לתחרות אלוף האלופים ומקדם את המשתתף לעבר הפרסים.
  • מדבקות של כוכבי סופרגול עם המלצות בתחום התזונה הנבונה.
  • כל האלבום משובץ בפרסומים עם מסרי עשה ואל תעשה בתחום התזונה הנכונה ואורח חיים ספורטיבי.
 2. שוויון מגדרי: סופרגול מקדם שוויון מגדרי ואת כדורגל הנשים באמצעות עשרות מדבקות של כוכבות הנשים. בסופרגול מקווים שדור חדש של ילדות יראו שגם בנות משחקות כדורגל ויראו בשחקניות דמויות לחיקוי.

שתף כתבה זו